DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN...

 

dunyadanhediyeler.com, yurt dışı tatillerinde ve seyahatlerinde satın alınan hediye ve popüler ürünlerin satın alma anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan bu ürünleri Türkiye'de sağlamak için 2019 yılında İstanbul'da kuruldu. dunyadanhediyeler.com, sizin için tüm ülkelerdeki popüler ve aranan ürünleri, Türkiye İstanbul merkezinde bir araya topluyor. Size sadece tatilinizin keyfini çıkarmak, boş yere valiz doldurmamak ve en önemlisi ekonomik bir alışveriş yapma imkanı kalıyor. Ayrıca artık tatilinizin sonunda unuttuğunuz dostlarınız ve sevdikleriniz için bir çok ülkenin hediyelerine her an ulaşabilme imkanı mümkün. Tatiliniz öncesi veya sonrası dunyadanhediyeler.com bir tık uzağınızda.

 

 

En çok gezilen ülkelerin hediyelik ürünleri, etnik ve sembolik eşyaları, gıda, takı ve tekstil ürünlerinin satışına başlayan dunyadanhediyeler.com, ürün yelpazesinde yurt dışına seyahat eden veya yurt dışı kültürünü ve tatlarını seven kişiler için özel hediyeler, etnik ve sembolik ürünler, hediye kutuları ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

 

 

2019 Kasım ayı itibariyle hem dunyadanhediyeler.com sitemiz, hem pazaryerleri ve Türkiyenin en saygın turizm firmaları aracılığıyla ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına ulaştırıyoruz.

 

 

Sosyal ağlarda bizi Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube profillerimizden takip ederek, firmamız hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR