Benzer Ürünler
ÇinDünyadan HediyelerÇNFNGSH-648989Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilÇin Feng Shui Bagua Bakır Ayna 40 cm Yuvarlak
ÇinDünyadan HediyelerÇNFNGSH-648989Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilÇin Feng Shui Bagua Bakır Ayna 40 cm Yuvarlak

Çin Feng Shui Bagua Bakır Ayna 40 cm Yuvarlak (ÇNFNGSH-648989)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺480,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,90(KDV Dahil)
Barkod : 129914540024

Çin Feng Shui Bagua Bakır Ayna 40 cm Yuvarlak

İyi Şans Servet Duvar Süsü

Çin Şans düğümlü, enerji arttıran kırmızı renkli, Bagua ayna. Çince karakterler ve hayvan temaları ile

Ev, Ofis, araba vb. asılı dekorasyon için ayrıca Çin seyahatiniz için dostlarınıza mükemmel bir iyi niyet hediyesi

Feng shui uygulamasında, kırmızı renk yang enerjisini artırır ve büyük bir servet, şans ve koruma sağlar!


Ürün Özellikleri:

Malzeme: bakır, İp, püsküller

Renk: Kırmızı


Ürün Ölçüleri:

Toplam uzunluk: yaklaşık. 40 cm

Bagua çapı: Yaklaşık. 14 cm

Püskül uzunluğu: yaklaşık. 16 cm


Genel Bilgi:

Aynalar bazen Feng Shui'nin "aspirini" veya "antibiyotiği" olarak adlandırılırlar çünkü evinize koruma sağlarlar.

Bagua aynaları çok güçlüdür ve düzgün kullanılmazlarsa, iyilikten çok zarar verebilirler. Bu nedenle, evinizin etrafında bagua aynaları kullanma konusunda yardım almak için profesyonel bir Feng Shui danışmanıyla çalışmak en iyisidir.

Bir bagua aynası merkezinde yuvarlak bir aynası olan sekizgen bir çerçeveye sahiptir (Ya da resimdeki gibi bir yönünde ayna bir yönünde trigramlar bulunur). Çerçevenin rengi ve dekorasyonu değişkenlik gösterebilir, ancak birçok bagua aynası sırasıyla yaz, sonbahar ve ilkbaharı temsil eden kırmızı, altın ve yeşil renklerle boyanmıştır.

Sekizgen çerçevenin her iki tarafında, yaşamın bir yönünü simgeleyen trigram olarak bilinen üç çizgi vardır. Çerçevenin üstündeki bölüm kırılmamış üç çizgiye sahiptir ve cenneti temsil eder. Bu cennet trigramının üste gelmesini istediğimiz için bagua aynasını asmamız önem taşır.

3 Tip Bagua Aynası vardır:

Aynanın nasıl çalıştığını ve nasıl kullanılması gerektiğini belirlediği için aynanın şekli çok önemlidir. Bagua aynaları düz, içbükey (bir kase gibi içe eğik) veya dışbükey (bir kubbe gibi) olabilir. Üçüncü tip olan ise düz aynalar nötr olarak kabul edilir ve hem iyi hem de kötü enerjiyi yansıtırlar.

Bu düz aynalar, iç mekanlarda veya dış mekanlarda kullanılabilir, zira Feng Shui tedavileri için iç mekanlarda standart bir dekoratif aynadır. İçbükey ve dışbükey aynalar sadece dış mekanlarda kullanılmalı ve çok farklı uygulamalara sahiptirler.

Evin içinde kaç adet bagua aynası olması gerektiği tamamen eve bağlıdır. Zehirli ok dediğimiz sıkıntılı uzun koridorlarda, Feng Shui'ye göre kötü bir enerjinin kapıdan içeri girdiği durumlarda, sıkıntılı bir komşunuz olduğunda, etrafınızda rahatsız eden bir bina/obje/mekan olduğunda (örneğin; yıkılan bir bina) kullanılırlar. Bu durumda ayna tarafı sıkıntıya, trigram tarafı ise evin içine bakması gerekir. Burada yaptığımız gelen kötü enerjiyi iade ederken evin içinde de koruyuculuk sağlamaktır.

Bagua aynasının boyutları değil tipleri önemlidir. Bir Feng Shui danışmanı ile çalışmadıysanız kesinlikle sadece düz tip Bagua Aynası kullanmanızı tavsiye ederim.

Tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak dekoratif ve işlevsel hediyelik eşya. İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık bir hediye güzel bir hatıra.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR