BrezilyaDünyadan HediyelerSD-AKKPTNYŞL02entegraDoğal Akik Taşı Kolye Yeşil Piton Derisi
BrezilyaDünyadan HediyelerSD-AKKPTNYŞL02entegraDoğal Akik Taşı Kolye Yeşil Piton Derisi
BrezilyaDünyadan HediyelerSD-AKKPTNYŞL02entegraDoğal Akik Taşı Kolye Yeşil Piton Derisi

Doğal Akik Taşı Kolye Yeşil Piton Derisi (SD-AKKPTNYŞL02)

Fiyat : ₺248,00(KDV Dahil)

Doğal Akik Taşı Kolye Yeşil Piton Derisi Kolye Uçlu

Brezilya tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak zarif tasarımıyla size şıklık katacak

İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık ve güzel bir hediye.

Mükemmel bir hediye seçeneği, doğum günü veya yıl dönümü hediyesi. Farklı ve şık bir hediye mi arıyorsunuz? Bu ürünü hiç düşünmeden tavsiye ederiz.

Ürün Özellikleri:

Orjinal Piton derisi kolye uçlu doğal Akik Taşı Tasarım Kolye

Kullanım: Bay / Bayan

Akik Taşı, Kristal Taş

Yuvarlak formda akik taşları çapı: 120 mm

Yeşil Piton Derisi Kolye Uçlu

Ürün Ölçüleri:

Kolye Uzunluğu: 32 cm

Akik Taşı Genel Bilgi:

Yemen taşı ya da ölümsüz taş adıyla anılan Akik taşının hiç bilinmeyen özellikleri ve faydaları bu yazıda. Doğal taş aksesuarlar arasında özel bir yeri olan akik taşına gelin daha yakından bakalım!

Her bölgede farklı bir isimle anılan Akik taşı hem estetik güzelliği hem de yaydığı enerji nedeniyle pek çok insan tarafından sevilmiştir. Akik isminin kökeni incelendiğinde ismini Sicilya’da bulunan Achates Nehri’nden aldığına inanılır. Günümüzde doğal taş aksesuarlarda sıkça rastladığımız bu özel taş eski çağlardan beri süs eşyası ve mücevher olarak kullanılmış oldukça değerli bir özelliktedir. Akik taşı görüntüsü itibariyle bir merkez alanının çevresinde çeşitli renklerde halkalardan oluşmaktadır.


Akik taşının faydaları

Faydaları saymakla bitmeyen akik taşının kullanımı özellikle İslam ülkelerinde yaygındır. Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in de hatem yani mühür anlamında bir akik yüzük taşıdığı rivayet olunmaktadır. Akik taşının en bilinen faydası kişiyi ruhsal açıdan korumasıdır. Güçlü bir enerjisi olan bu taş gerginliği ve stresi azaltarak kişinin uyumsuzluklarını en aza indirir. Kişiyi sosyalleştirerek çevre ve insanlarla uyum sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda dünyevi başarıya yardımcı olarak kişiyi yorgunluktan ve tükenmiş hissetme duygusundan uzaklaştırır. Bunun yanı sıra ağrıları azalttığı, cilde ve kemiklere iyi geldiğine inanılmaktadır.


Feragatname: Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve konusunda uzman bir doktor tarafından tavsiye, tanı veya tedavi yerine geçmez. Sağlık sorunlarınız için ve alternatif olarak sağlık yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi yardım almalı ve doktorunuza danışmalısınız.


Tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak dekoratif ve işlevsel hediyelik eşya. İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık bir hediye güzel bir hatıra. Saat 14.00 a kadar verilen bütün siparişler gün içerisinde kargoya verilir.