Benzer Ürünler
İngiltereDünyadan HediyelerANHTR-3L-2Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilMetal Anahtarlık Londra Sembolleri Figürlü No.2
İngiltereDünyadan HediyelerANHTR-3L-2Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilMetal Anahtarlık Londra Sembolleri Figürlü No.2

Metal Anahtarlık Londra Sembolleri Figürlü No.2 (ANHTR-3L-2)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 129914539848

Dünyadan Hediyeler Metal Anahtarlık Londra Sembolleri Figürlü No.2

İngiltere bayrağı ve çeşitli sembollerinden oluşan anahtarlık. Londra seyahatiniz için harika bir hediye!

Anahtarlarınız, çantalarınız, araba anahtarlarınız için güzel bir küçük dekorasyon.


Ürün Özellikleri:

Malzeme: çinko alaşımı.

Londra tatiliniz çin harika bir hediye!

Çinko alaşımlı metal, İngiltere Londra otobüs, İngiltere bayrağı, Big Ben Saat Kulesi, İngiliz Asker ve Kalpli ingiltere temaları içeren objeler karışık olarak gönderilir.

Anahtarlarınız, çantalarınız, araba anahtarlarınız için güzel küçük bir dekorasyon.


Ürün Ebatları:

8 x 3.5 x 0.5 cm.


Küçüklüğümden beri hayalini kurduğum, gidip görmek, o buğulu havasını solumak, sokaklarında gezmek istediğim tek şehirdi Londra. Biz hep, o televizyonda filmlerde izleyip gördüğümüz kadarıyla biliyoruz bu hüzünlü şehri. Evet ben hüzünlü şehir diyorum Londra'ya. O sürekli kapalı havası ile gizemli bir dünyasının olduğunu düşündüğüm şehre. Bana gidip görmek hala nasip olmadı. Ne zaman olur onu da bilmiyorum. Fakat benim hayalim hiç değişmedi değişmeyecek. Hala gidip görmek istediğim şehirlerin en başında geliyor. Belki de gittiğim zaman " hiçte hayallerimdeki gibi değilmiş" diyeceğim ama ben ısrarla oraya gitmeyi isteyeceğim hep. Bir çok ülke gezmeme rağmen, oraya olan tutkumda hiç azalma olmadı buda bir gerçek. İşte benim hayallerimin şehri Londra'nın sembolü haline gelmiş kırmızıt elefon kulübesi varya herkes bilir. Hatta oraya gidip de içinde fotoğraf çektirmemek ayıp olur :-) İşte bu telefon kulübesinin anahtarlık haline gelmiş şeklini düşünün. Ve sizinde benim ki tam bir Londra hayranı olan dostlarınız varsa bu sevimli anahtarlığı ona hediye olarak vererek Londra'yı arkadaşınızın cebine getirin . Biri siz de diğeri on da olsun hayatınız bir olsun sevgilerle...


Tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak dekoratif ve işlevsel hediyelik eşya. İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık bir hediye güzel bir hatıra.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR