HindistanDünyadan HediyelerKSK-TTS-1Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilSatya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr
HindistanDünyadan HediyelerKSK-TTS-1Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilSatya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr
HindistanDünyadan HediyelerKSK-TTS-1Keskin Hediyelik Eşya Ve TekstilSatya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr

Satya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr (KSK-TTS-1)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,90(KDV Dahil)
Barkod : 129914537498

Satya Nag Champa Satya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr

Satya Nag Champa İncense Tütsü 15 gr İşte o meşhur Nag Champa kokusu! Organik tütsü çeşitlerimizden biri olan Satya Nag Champa İncense Tütsü, Champa çiçeğinin karışımından elde edilmiştir. Satya markasının bir çeşidi olsa da kokusu ve bıraktığı etki nedeniyle, ismi adeta markanın önüne geçmiştir. Tatlı bir kokusu olan bu tütsümüz ruhu dinlendirir ve meditasyon uygulamalarında çokça tercih edilir. Tütsü çeşitleri ve faydalarını ilk defa deneyecekseniz, özellikle Nag Champa tütsüsünden başlayabilirsiniz.; Bulunduğunuz mekanın enerjisini yükseltmek, ruhunuzu rahatlamak için doğal tütsü kokularımızı denemenizi öneririz. Kendinize veya sevdiğiniz birine, aromatik bir hediye satın almayı düşünüyorsanız, doğru ürünü buldunuz Satya Sai Baba - Nagchampa Agarbatti tütsüsü uzun yıllardır tüm dünyada ünlenmiş ve en üst kalitede üretilen bir tütsüdür. Bangalore ve Mumbai’de Shrinivas Sugandhalaya LLP firmasında elde sarılarak en eski geleneksel yöntemle üretilmektedir. Masala karışımı doğal içeriklerle hamur haline getirilerek, bambu çubuklara el ile sarılmakta ve kurutulmaktadır. Champa çiçeği özleri kullanılarak, alt notalarında ahşap ve paçuli aromaları barındırmaktadır. Nag Champa çiçeğinin yasemin ve manolya çiçeklerinin kokusunu anımsatan bir aroması vardır. Hindistan'da tapınaklarda yakılan ve kutsal kabul edilen bir tütsüdür. Son derece kalıcı, güzel kokulu ve rahatlatıcıdır, her bir çubuk 40 dakika boyunca yanabilir.

Ürün Özellikleri:
1 pakette her biri yaklaşık 15 gr. ağırlığında 12-15 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır. El yapımı ve organiktir. Diğer tütsülerden farklı olarak kokuları daha yoğun ve yanma süreleri daha uzundur.

Ürün Ölçüleri
4 cm x 2.0 cm x 22 cmTütsü Nasıl Yakılır?  Tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece tütsünün aheste aheste tütmesi sağlanır.Tütsülük, buhurdanlık gibi ateşi ile zarar vermeyeceği uygun bir yere yatay veya dik olarak yerleştirilir.Kendi halinde 40-45 dakika kadar tüter. Bir süre yaktıktan sonra kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılarak tütmesi sağlanabilir.

Tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak dekoratif ve işlevsel hediyelik eşya. İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık bir hediye güzel bir hatıra.

Benzer Ürünler
Dünyadan Hediyeler
₺39,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
H16
Dünyadan Hediyeler
₺2.450,00 KDV Dahil
₺1.490,00 KDV Dahil
OKCUBY-003
Dünyadan Hediyeler
₺179,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
TRKZ-10-155
Dünyadan Hediyeler
₺149,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
BIB-9121-BNGL
Dünyadan Hediyeler
₺149,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
ŞRK-7LIFİLBRKT-07