Zambiya Temalı Ahşap Kartpostal Magnet
ZambiyaDünyadan HediyelerAHŞPKRTPSTL-3121entegraZambiya Temalı Ahşap Kartpostal Magnet
ZambiyaDünyadan HediyelerAHŞPKRTPSTL-3121entegraZambiya Temalı Ahşap Kartpostal Magnet

Zambiya Temalı Ahşap Kartpostal Magnet (AHŞPKRTPSTL-3121)

Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)

Zambiya Temalı Ahşap Kartpostal Magnet

Zambiya temalı, ahşap üzerine uv baskı tasarım, arkasına yazı yazılabilir ve manyetik mıknatıslar sayesinde buzdolabı vb. noktalara asılabilir ahşap kartpostal magnet.

Zambiya tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak. İster kendiniz ister sevdikleriniz için güzel bir hediye, dekoratif bir hatıra olacak.

En iyi dileklerinizi Ahşap Kartpostal ile gönderin. Gezdiğiniz ülkeden, sevdiklerinize hediye edebileceğiz şık bir ahşap kartpostal.

Zambiya ayrıntılarıyla süslenmiş kartpostal, sevdikleriniz için de mükemmel bir hediye. Kartpostal arkasına dilediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Kurşun Kalem, Tükenmez Kalem, Dolmakalem, Pilot Kalem ile yazılabilir.

İster Zambiya seyahatiniz sonrası hatıra veya hediye olarak, isterseniz evinize ve iş yerinize dekoratif ve işlevsel amaçlı kullanabileceğiniz Zambiya temalı ahşap manyetik kartpostal.

Yurt dışında alışveriş yapıp pahalı ürünler almaya, zaman harcamaya, doldurmaya artık gerek yok. Tüm dünya ülkeleri ürünleri çok uygun fiyatlarla bir tık uzağınızda.

Ürün Özellikleri:

Ahşap malzeme

Kaliteli Uv baskı ve kare tasarım

Uzun yıllar canlılığını ve renklerini korur.

Arkasında bulunan mıknatıslarla buzdolabı vb noktalara asılabilir.

Arkasında bulunan alana istediğiniz notu yazabilirsiniz.

Zambiya Temalı


Ürün Ölçüleri:

Genişlik: 15 x 10 cm

Yükseklik: 0,3 cm


Tatilinizi ve anılarınızı size tebessümle hatırlatacak dekoratif ve işlevsel hediyelik eşya. İster kendiniz ister sevdikleriniz için şık bir hediye güzel bir hatıra. Saat 14.00 a kadar verilen bütün siparişler gün içerisinde kargoya verilir.